Ehitustööd – Vundamendist viimase liistu paigaldamiseni

Suuremahulised ehitised eeldavad ka suuremaid rahalisi kulutusi ja seetõttu pakume teile paindlikumat lahendust oma soovide ellu viimiseks.  Saate meilt tellida ehitustöid eraldi etappide kaupa vastavalt vajadusele ja võimalustele.

Ehitustööd

Ehitustööd

Iga hoone ehitus, olgu selleks elamu, suvekodu, puukuur või saun, algab vundamendist ja olenevalt hoone konstruktsioonidest ja koormusest on mõistlik valida selleks sobiv lahendus.

Lihtsad ja kergekaalulised hooned võib paigaldada postidele, mis maksumuse poolest odavam. Levinud vundamendi tüüp on raudbetoonist taldmikule kergplokkidest laotud lintvundament. Vundamendi lõpetab raudbetoonist põranda plaat koos kanalisatsiooni äravoolutorustikuga ja  soovikorral paigaldatakse ka küttetorustik. See oleks üks võimalikest etappidest mille tasuks eraldi pakkumine küsida.

Veel lisaks võib küsida pakkumisi hoonekarbi püstitamisele, katusetöödele, puidust välisvoodri ja räästakastide paigaldusele, soojustamisele ja kui elamu hakkab ilmet võtma ,siis võib mõelda ka väliterrassi peale.

Kui asi hakkas huvitama, siis võta kindlasti ühendust.