Puitmajad – Puitelamud, suvekodud ja abihooned

Lähtume puitkarkasshoonete valmistamisel kliendi personaalsetest soovidest.

Võimalik on valida meelepärane hoone juba valmis olevate kavandite hulgast ja kohendada see enda maitse järgi sobivaks. Personaalse lähenemisega muudame tegelikuks teie unistused ilusast kodust, suvemajast, saunast või  abihoonest.

Puitmajad

Puitelamute ehitamine

Olulise asjaoluna oleme puitkonstruktsioonidega elamu ehitamisel arvestanud ka tulevaste võimalikult madalate ekspluatatsioonikuludega, mille saavutamiseks olema rõhku pannud konstruktsioonide ja sõlmede koostekvaliteedile. See omakorda taga soojustusmaterjali täpse paigalduse ja efektiivse toimimise.

Vaata lähemalt »

Suvekodude ehitamisel kasutame sama lähenemist mis eluhoonete püstitamisel. Algab kõik kliendi soovidest ja nägemusest, ning meie ülesanne on sellest lähtuvalt käega katsutav reaalne vorming luua mis vastab tellija soovidele.

Vaata lähemalt »

Valmistame just teie vajadustele vastava abihoone. Olgu selleks siis panipaik tööriistadele ja muruniitjale, grillmaja, puukuur, UNESCO kultuuripärandisse kuuluv suitsusaun või, miks ka mitte välikemmerg.

Vaata lähemalt »

Suuremahulised ehitised eeldavad ka suuremaid rahalisi kulutusi ja seetõttu pakume teile paindlikumat lahendust oma soovide ellu viimiseks. Saate meilt tellida ehitustöid eraldi etappide kaupa vastavalt vajadusele ja võimalustele.

Vaata lähemalt »