Ehitustööd

Suuremahulised ehitised eeldavad ka suuremaid rahalisi kulutusi ja seetõttu pakume teile paindlikumat lahendust oma soovide ellu viimiseks. Saate meilt tellida ehitustöid eraldi etappide kaupa vastavalt vajadusele ja võimalustele.

Vaata lähemalt »

Saame abiks olla maalritöödel, põrandakattematerjalide, puitlaudiste ja liistude  paigaldamisel. Teostame ka plaatimistöid nii seina kui põrandale, rajame tarbeveetorustikke ja ühendame need santehnikaga.

Vaata lähemalt »

Elame laiuskraadil, kus meil on neli aastaaega. Sügisel, talvel ja kevadel oleme olukorras, kus kodu vajab kindlasti kütmist. Samas tahame ka suvel kaminatuld või sauna nautida; tuld teeme tegelikult aasta ringi. Vaata lähemalt »
Enne uue ehitise planeerimist on oluline teada, et hooned mis on suuremad kui 60 m2 eeldavad ehitusloa taotlemist. On võimalus soetada endale valmislahendus kus selle probleemiga pead murdma ei pea. Aga kui jääte siiski individuaalse lahenduse juurde, siis saate selleks abi küsida meilt. Vaata lähemalt »
Tahame seda või mitte, aga aeg teeb oma töö ja ka  hooned vananevad ja seda nii füüsiliselt kui ka moraalselt. Teatud aja möödudes kaotavad materjalid oma esialgsed omadused ja vajavad välja vahetamist. Kui plaanitakse hoonet hoida kasutuses tuleks ka renoveerimise peale mõelda. Vaata lähemalt »
Pakume müügiks erinevat ehituslikku saematerjali, liimpuitu ja vineeri. Vaata lähemalt »